SPORT CLUB - profesional playgrounds


E-shop | O nás | Fotogalerie | Reference | Obchodní podmínky | Soubory ke stažení | Kontakty


DĚTSKÁ HŘIŠTĚ | VYBAVENÍ TĚLOCVIČEN | VENKOVNÍ SPORTOVIŠTĚ


 > Uvodní stránka > Dětská hřiště

Dětská hřiště:

DĚTSKÁ HŘIŠTĚ

Výroba dětských hřišť. Naše firma vyrábí dětská hřiště od roku 1999. Dodáváme i dětská hřiště na klíč, tj.včetně návrhů, projektů, zemních prací, montáže prvků, vybudování plochy tlumící náraz. Všechny naše výrobky na dětská hřiště jsou certifikovány v souladu s ČSN EN 1176.

Nakupujte prvky dětských hřišť nejen levné, ale taky bezpečné. Odzkoušené, certifikované a bezpečné zařízení je důležitější než cena!

Velmi důležitým faktorem je pro nás bezpečnost dětí!


Dětská hřiště – DHL – kombinace dřevo + kov

Tyto dětská hřiště jsou vyrobeny v kombinací dřevo + kov. Dřevěné stojny jsou lepeny ze 3 částí – tímto nepraskají. Ostatní dřevěné části (podesty, rampy,…) jsou z velmi masivního materiálu, čímž jsou odolné proti vandalismu. Všechny dřevěné části jsou opatřeny 3× nátěrem vhodným pro zařízení dětských hřišť. Kovové části jsou před povrchovou úpravou (komaxit nebo barva) chráněny ještě zinkováním, takže po případném opotřebení barev kovové části nerezavějí. Všechny tyto zařízení jsou v ocelových zinkovaných patkách, čímž nedochází k uhnívání dřevěných stojin. Lanové sítě mají jádro z ocelového lanka, takže není jednoduché je odřezat.


Více informací v našem eshopu »

Dětská hřiště – DHK – kovové prvky

Tyto dětská hřiště jsou celokovové v kombinaci s překližkovými plošinam (jen u některých prvků), čimž velmi odolávají vandalismu. Kovové části jsou před povrchovou úpravou (komaxit – prášková barva) chráněny ještě zinkováním, takže po případném opotřebení barev kovové části nerezavějí. Například skluzavky, kolotoče, houpačky, prolézačky, atd.


Dětská hřiště – DH – dřevěné prvky

Tyto dětská hřiště jsou vyrobeny z kulatých dřevěných palisád o průměru 12 cm. Palisády jsou tlakově napouštěny proti hnilobě a jsou v přírodním provedení. Kovové části jsou před povrchovou úpravou (komaxit nebo barva) chráněny ještě zinkováním. Dřevěné kulaté palisády jsou v kovových zinkovaných patkách, čímž nedochází k uhnivání dřevěných palisád.


Dětská hřiště – DHMŠ – prvky do výšky pádu 1 m

Tyto dětská hřiště jsou velmi vhodné pro mateřské školky. Jsou určeny pro děti od 3 do 7 let. Jejich velkou výhodou jsou maximální výšky pádu do 1 m, takže herní prvky lze instalovat na travnatý povrch, čímž vzniká velká úspora za vybudování složitějšího povrchu tlumící náraz. Další velkou výhodou těchto prvků je, že k instalaci nemusí být použita betonáž. Prvky jsou nainstalovány pomocí speciálních kotvících patek přímo do zeminy a zákazník si je může instalovat jednoduše sám.


Více informací v našem eshopu »

Lanové pyramidy

Lanové pyramidy jsou tvořeny kombinací akátového dřeva (středový sloup), lana s ocelovým kordem a pp opletem, kovové části jsou z nerezove oceli, hliníkové. Nabízíme 4 různé velikosti lanových pyramid. Všechny pyramidy vlastní certifikát TÜW.


Technický popis: Pyramida maxi, Pyramida midi, Pyramida mini, Pyramida pro

Více informací v našem eshopu »

Houpadla na pružině

Houpadla na pružině jsou vyrobena z polyetylénu nebo překližky. Jsou voděodolné a barevně i tvarově pestře řešeny. Jejich druhy si můžete vybrat v našem obchodě.


Více informací v našem eshopu »

Povrch tlumící náraz – SC SAVE

Prvky jsou celokovové v kombinaci s překližkovými plošinam(jen u některých prvků), čimž velmi odolávají vandalismu. Kovové části jsou před porchovou úpravou (komaxit nebo barva) chráněny ještě zinkováním, takže po případném opotřebení barev kovové části nerezavějí.


Více informací v našem eshopu »

Městský mobiliář

Nedílnou součástí každého města a obce se stal městský mobiliář, který výraznou měrou přispívá k celkovému architektonickému vzhledu a navozuje pocit příjemné atmosféry a uklidňujícího prostředí. Jednotlivé prvky městského mobiliáře musejí splňovat určité estetické předpoklady, je kladen důraz na vysokou životnost a odolnost proti vandalismu a v neposlední řadě musejí splňovat bezpečnostní prvky.


Více informací v našem eshopu »

Lavičky

Lavičky do parků, měst, pro dětská hřiště, sportovní areály, atd.


Pro více informací nás kontaktujte »

CRAZY SWING – houpací pás

Crazy swing je vhodný pro zvyšování fyzické zdatnosti zábavnou formou, pro učení udržování rovnováhy a zlepšování motoriky od pomalého pohupování při rehabilitaci, až po bláznivé vyhupování protější osoby. Tento výrobek je novinkou na světovém trhu a je velmi oblíbený.


Více informací v našem eshopu »

Dětská hřiště – DHR – prvky pro domácí použití

Tyto dětská hřiště jsou tvořeny výhradně pro soukromé účely pouzívání, protože nejsou certifikovány, tudíž se nesmějí používat na veřejných prostranstvích. Použití těchto prvků je např. u rodinných domů, na chatách apod. Výhodou je široká škála různých typů prvků, dle fantazie zákazníka a výrobních možnostech společnosti.


Pro více informací nás kontaktujte »

Náhradní díly, zakázková výroba

Dodáváme veškeré náhradní díly na naše zařízení dětských hřišť. Dodáváme i ostatní certifikované díly na dětská hřiště dle požadavků zákazníků:

  • šplhavé lano
  • šplhová lanová síť
  • skluzavky
  • závěs houpačky s pogumovaným sedákem
  • a jiné

Pro více informací nás kontaktujte »

Odborná technická kontrola – revize hřišť, revize sportovišť

Další naši službou je odborná provozní revize tělocvičen, revize sportovišť, revize sportovního nářadí, revize dětských hřišť a jejich následný servis, údržba a kontrola po opravách.

Zajišťujeme provozní kontroly dětských hřišť, tělocvičen a sportovišť. Tyto kontroly má zajišťovat provozovatel nejméně jednou za 3 měsíce. Dále zajišťujeme roční hlavní revize dětských hřišť, revize tělocvičen a revize sportovišť nezávislou osobou, která je členem profesní komory SOTKVO. Nabízíme provozovatelům dětských hřišť, sportovních areálů a sportovních hal, mateřským školám, základním školám, Městským úřadům, Magistrátům apod.

  • poradenská činnost v oblasti dětská hřiště a sportoviště členem profesní organizace SOTKVO
  • výpomoc při uvádění hřišť do souladu s normami
  • zajištění provádění povinných ročních kontrol podle ČSN EN 1176
  • realizaci a instalaci nových zařízení dětských hřišť

Pro více informací nás kontaktujte »