SPORT CLUB - profesional playgrounds


E-shop | O nás | Fotogalerie | Reference | Obchodní podmínky | Soubory ke stažení | Kontakty


DĚTSKÁ HŘIŠTĚ | VYBAVENÍ TĚLOCVIČEN | VENKOVNÍ SPORTOVIŠTĚ


 > Uvodní stránka > Venkovní sportoviště

Venkovní sportoviště:

VENKOVNÍ SPORTOVIŠTĚ

Provádíme kompletní realizace veškerých venkovních sportovišť umístěných v exteriéru. Jsou to např. kurty pro tenis, volejbal, plážový volejbal, víceúčelová hřiště, hřiště pro streetball, fotbal, sportovní vybavení, tribuny, střídačky pro hráče, venkovní kabiny, lavice, mantinely kolem hřišť, sedačky, tribuny atd.

Na všechny tyto venkovní sportoviště vyrábíme a dodáváme potřebné zařízení v provedení pro exteriérové použití(volejbalové a tenisové sloupky, branky pro fotbal, hokej, florbal i házenou, basketbalové konstrukce s deskami a obručkami atd. u všech těchto zařízení provádíme i montáž).

Nakupujte sportovní zařízení nejen levné, ale taky bezpečné. Odzkoušené, certifikované a bezpečné zařízení je důležitější než cena!

Výroba vybavení venkovních sportovišť.


Umělá sportovní tráva SC GRASS

Nabízíme umělé trávy s křemičitým vsypem pro fotbalová a víceúčelová hřiště, tenisové kurty, školní a multifunkční hřiště. Tento povrch je vodopropustný a vsyp je tvořen křemičitým pískem. Tráva se provádí v barvě červené, zelené nebo kombinací těchto barev. Trávníky jsou vyrobeny z polypropylénového nebo polyethylenového fibrilovaného vlákna, které jsou UV stabilní. Lajnování se provádí formou vlepení pásů trávy jiné barvy.


Pro více informací nás kontaktujte »

Pryžový sportovní povrch – SC COURT (pryžové desky)

Výrobky z kaučukové směsi na bázii gumového granulátu, materiály ze 100% recyklované pryže a sportovní podlahoviny z PVC. Výrobky jsou atestovány hlavním hygienikem. Sportovní povrch je nutno podkládat na kvalitní rovinný podklad(beton, asfalt). Sestává se z pružné granulátové desky, kterou tvoří porézní vodopropustný materiál z gumového granulátu pojený polyuretanem, odolný UV záření.


Pro více informací nás kontaktujte »

Pryžový sportovní povrch – SC SPORT (litý povrch)

Vysoce kvalitní elastický povrch, určený pro víceúčelové venkovní sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy, tl. 10 mm. Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a EPDM celobarevným granulátem (pryž odolávající všem povětrnostním vlivům).


Pro více informací nás kontaktujte »

Bezpečnostní povrch – SC SAVE (dopadová plocha)

Dle normy ČSN EN 1177 musí být pod zařízením dětských hřišť vybudován povrch tlumící náraz. Nabízíme vybudování povrchů tlumících náraz z pryžových dílců nebo štěrku.


Více informací v našem eshopu »

Lezecké stěny

Fenomén dnešní doby – lezení na umělých stěnách. Dobrodružství, které si snad každý chce vyzkoušet, bezproblémová dostupnost potřebného materiálu v každém ‚outdoorovém shopu‘, navíc speciální sety pro začínající lezce, příležitost pro balení roštěnek a další důvody činí z tohoto původně čistě přírodního sportu, novou módu velkoměst a sportovních hal.


Více informací v našem eshopu »

Sportovní vybavení hřišť

Výroba a montáž veškerého sportovního nářadí a zařízení, sloupky na volejbal, sloupky na tenis, branky na házenou, branky na minikopanou, střídačky, sportovní pomůcky, oplocení, ochranné sítě, sportovní sítě, mantinely, stoly na stolní tenis, tribuny, žíněnky, doskočiště a doplňky.


Více informací v našem eshopu »

Ochranné sítě a sportovní oplocení

Výroba a montáž ochranných sítí a oplocení sportovišť, sportovních areálů, dětských hřišť. Výroba a montáž ochranných sítí, výroba a montáž sportovního oplocení.

Více informací v našem eshopu »

Městský mobiliář

Nedílnou součástí každého města a obce se stal městský mobiliář, který výraznou měrou přispívá k celkovému architektonickému vzhledu a navozuje pocit příjemné atmosféry a uklidňujícího prostředí. Jednotlivé prvky městského mobiliáře musejí splňovat určité estetické předpoklady, je kladen důraz na vysokou životnost a odolnost proti vandalismu a v neposlední řadě musejí splňovat bezpečnostní prvky.


Více informací v našem eshopu »

Venkovní posilovna

Prvky jsou vyrobeny převážně z kovu a nejsou určeny jako prvky dětského hřiště. Povrchová úprava je zinkový základ s práškovou vypalovací barvou (komaxit). Součástí dvou prvků je info panel. Je možné sestavit posilovnu dle Vaší fantazie.


Více informací v našem eshopu »

Odborná technická kontrola – revize hřišť, revize sportovišť

Další naši službou je odborná provozní revize tělocvičen, revize sportovišť, revize sportovního nářadí, revize dětských hřišť a jejich následný servis, údržba a kontrola po opravách.

Zajišťujeme provozní kontroly dětských hřišť, tělocvičen a sportovišť. Tyto kontroly má zajišťovat provozovatel nejméně jednou za 3 měsíce. Dále zajišťujeme roční hlavní kontroly dětských hřišť tělocvičen a sportovišť nezávislou osobou, která je členem profesní komory SOTKVO. Nabízíme provozovatelům dětských hřišť, sportovních areálů a sportovních hal, mateřským školám, základním školám, Městským úřadům, Magistrátům apod.

  • poradenská činnost v oblasti dětská hřiště a sportoviště členem profesní organizace SOTKVO
  • výpomoc při uvádění hřišť do souladu s normami
  • zajištění provádění povinných ročních kontrol podle ČSN EN 1176
  • realizaci a instalaci nových zařízení dětských hřišť

Pro více informací nás kontaktujte »