O nás

Vítáme Vás

v překrásném podhůří Beskyd, přímo pod Lysou horou, vznikla v roce 1991 firma SPORT CLUB a už od svého počátku se zaměřila na výrobu sportovního vybavení a zařízení tělocvičny, hřiště a sportovní areály.

V počátcích se výroba týkala pouze přenosného nářadí, ale postupem času se sortiment dodávaného zboží rozšiřoval o další nabídku pevně zabudovaného vybavení včetně jeho montáží.

Velmi vstřícným přístupem k zákazníkům a solidním jednáním si firma vybudovala dobré jméno na celé Moravě i v Čechách. Jejími předními odběrateli jsou školy všech typů po celé České republice i na Slovensku. V průběhu dalších let se podařilo firmě navázat kontakt i se zahraniční klientelou a vyváží své výrobky do Německa, Švýcarska, Norska a jiných evropských zemí. Mezi dobrého odběratele se řadí i jako mimoevropský zákazník – klient z Kuwaitu.

Nyní firma SPORT CLUB s.r.o. nabízí kompletní dodávku vybavení pro tělocvičny, multifukční hřiště, sportoviště, workoutová hřiště, venkovní posilovny, speciální kurty, oplocení sportovišť, mantinely, ochranné sítě jak do tělocvičen, tak i pro venkovní hřiště a sportoviště. Dodáváme i sportovní podlahy a venkovní sportovní povrchy. Můžeme tedy vybavit interiéry i exteriéry pro různé druhy sportu kompletně na vaše přání.

Samozřejmě jsme nezapomněli ani na naše nejmenší – děti a mládež. Pro ně máme připravenou nabídku různých sestav – houpačky, kolotoče, prolézačky, houpadla, lanové pyramidy, pískoviště, skluzavky, atd. Veškeré toto vybavení také sami vyrábíme, je bezpečné a na všechny prvky máme certifikáty. Dětská hřiště vám dovezeme i na místo a provedeme montáž. K prvkům jsme Vám schopni dodat i bezpečný povrch tlumící náraz pod prolézačky, který je taktéž certifikován. Více než 100 druhů zařízení dětských hřišť vyrábíme dle platných evropských norem. Dalšími produkty, které dodáváme jsou i lavičky, odpadkové koše, stojany na kola a jiný mobiliář pro dětská hřiště a městské parky a zahrady. Firma se snaží vyjít vstříc většině požadavků klientů a do budoucna chce své služby dále rozšiřovat.

Těšíme se na spolupráci s vámi a věříme, že když se obrátíte na nás, vsadíte na dlouholetou zkušenost a kvalitu a vstřícnost.