> Uvodní stránka > Florbal > florbalové mantinely

Florbalové mantinely SUPRA ECONOMY indoor/outdoor:

Inventární číslo: 41969
Popis: Florbalové mantinely určené na venkovní i vnitřní využití (mimo zimní období, venkovní teplota alespoň + 5 st., při nižších teplotách se může změnit charakter materiálu). Pevná, odolná konstrukce díky bočnímu zdvojenému L profilu. Samostojné – bez nutnosti upevnění k podkladu. Stabilní parametry při přímém slunečním svitu také u černé barvy, vysoká stabilita při větrném počasí i při dynamické hře (díky dodatečnému zadnímu stabilizátoru a Twin Flex systému spojení). Vysoká a flexibilní úroveň spojení dílů v řadě pro bezpečnou hru. Snadné, účinné a spolehlivé spojování a rozpojování dílů. Díly sestavy: 2 m, 1 m, rohové oblouky - radius 1,5 m. Materiál: Plast polypropylen PPC-PPH, ALU L profil, gumolano, nýty, vruty. Spojení: gumolanem 6 mm. CENA NA DOTAZ.
Kategorie: Florbal - florbalové mantinely
Jednotka/y: sada