> Uvodní stránka > Vybavení tělocvičen > Minikopaná > branky

Branka na minikopanou 5x2 m, KOMAXIT, (prům. 76 mm) do pouzder, do interiéru:

Popis: Rozkládací ocelový rám - vnitřní rozměr 5 x 2 m z ocelové trubky prům. 76 mm a ocelovou konstrukcí pro síť. Pevné,ocelové (ZN) držáky sítě (spodní hloubka 1.5 m, horní hloubka 0.98 m). Součástí dodávky jsou zemní ocelové pouzdra. Rám je povrchově ošetřen vypalovací barvou - komaxit. Branka je určena pouze do interiéru. V ceně nejsou zahrnuty sítě. Tyto je nutné si objednat zvlášť. Branka je certifikovaná. Pozor! Branka musí být při používaní vždy zajištěna proti převracení instalací do pouzder! BRANKA JE PROVĚŘENA SPOLEČNOSTÍ ITC ZLÍN (Institut pro testování a certifikaci).
Kategorie: Vybavení tělocvičen - Minikopaná - branky
Jednotka/y: ks
Cena: 10 647 bez DPH za ks
12 883 Kč s DPH za ks
410 € za ks

Kvalitní pneu Continental za příznivé ceny. Dětské deky levně . Parfémy nejvyšší kvality pro dámy i pány.