SPORT CLUB - profesional playgrounds


E-shop | About us | Photo gallery | Reference | Terms and conditions | Downloads | Contacts


CHILDREN PLAYGROUNDS | GYM EQUIPMENTS | OUTDOOR SPORT FACILITIES


 > Homepage > Outdoor sports facilities

Outdoor sports facilities:

Provádíme kompletní realizace veškerých hrišť umístěných v exteriéru, která jsou určeny pro sport. Jsou to např. kurty pro tenis, volejbal, plážový volejbal, hřiště pro streetball, fotbal, víceúčelová hřiště, sportovní vybavení, tribuny, venkovní kabiny, lavice, mantinely kolem hřišť, sedačky atd.

Na všechny tyto sportoviště vyrábíme a dodáváme potřebné zařízení v provedení pro exteriérové použití(volejbalové a tenisové sloupky, branky pro fotbal, hokej, florbal i házenou, basketbalové konstrukce s deskami a obručkami atd. u všech těchto zařízení provádíme i montáž).


Umělá tráva SC GRASS

Nabízíme umělé trávy s křemičitým vsypem pro fotbalová a víceúčelová hřiště, tenisové kurty, školní a multifunkční hřiště. Tento povrch je vodopropustný a vsyp je tvořen křemičitým pískem. Tráva se provádí v barvě červené, zelené nebo kombinací těchto barev. Trávníky jsou vyrobeny z polypropylénového nebo polyethylenového fibrilovaného vlákna, které jsou UV stabilní. Lajnování se provádí formou vlepení pásů trávy jiné barvy.


Pro více informací nás kontaktujte »

Pryžové sportovní povrchy – SC COURT (pryžové desky)

Výrobky z kaučukové směsi na bázii gumového granulátu, materiály ze 100% recyklované pryže a sportovní podlahoviny z PVC. Výrobky jsou atestovány hlavním hygienikem. Sportovní povrch je nutno podkládat na kvalitní rovinný podklad(beton, asfalt). Sestává se z pružné granulátové desky, kterou tvoří porézní vodopropustný materiál z gumového granulátu pojený polyuretanem, odolný UV záření.


Pro více informací nás kontaktujte »

Pryžové sportovní povrchy – SC SPORT (litý povrch)

Vysoce kvalitní elastický povrch, určený pro víceúčelové venkovní sportoviště, ideální pro tenisové kurty a školní atletické dráhy, tl. 10 mm. Elastická vrstva, která se pokládá na místě speciálním finišerem o síle 10 mm. Je tvořena polyuretanovým pojivem a EPDM celobarevným granulátem (pryž odolávající všem povětrnostním vlivům).


Pro více informací nás kontaktujte »

Bezpečnostní povrch – SC SAVE (dopadová plocha)

Dle normy ČSN EN 1177 musí být pod zařízením dětských hřišť vybudován povrch tlumící náraz. Nabízíme vybudování povrchů tlumících náraz z pryžových dílců nebo štěrku.


Více informací v našem eshopu »

Lezecké stěny

Fenomén dnešní doby – lezení na umělých stěnách. Dobrodružství, které si snad každý chce vyzkoušet, bezproblémová dostupnost potřebného materiálu v každém ‚outdoorovém shopu‘, navíc speciální sety pro začínající lezce, příležitost pro balení roštěnek a další důvody činí z tohoto původně čistě přírodního sportu, novou módu velkoměst a sportovních hal.


Více informací v našem eshopu »

Sportovní vybavení

Výroba a montáž veškerého sportovního nářadí a zařízení, sportovní pomůcky, oplocení, ochranné sítě, sportovní sítě, mantinely, tribuny a doplňky.


Více informací v našem eshopu »

Městský mobiliář

Nedílnou součástí každého města a obce se stal městský mobiliář, který výraznou měrou přispívá k celkovému architektonickému vzhledu a navozuje pocit příjemné atmosféry a uklidňujícího prostředí. Jednotlivé prvky městského mobiliáře musejí splňovat určité estetické předpoklady, je kladen důraz na vysokou životnost a odolnost proti vandalismu a v neposlední řadě musejí splňovat bezpečnostní prvky.


Více informací v našem eshopu »

Venkovní posilovna

Prvky jsou vyrobeny převážně z kovu a nejsou určeny jako prvky dětského hřiště. Povrchová úprava je zinkový základ s práškovou vypalovací barvou (komaxit). Součástí dvou prvků je info panel. Je možné sestavit posilovnu dle Vaší fantazie.


Více informací v našem eshopu »

Odborná technická kontrola

Další službou je zajištění odborné technické kontroly tělocvičen, sportovišť, sportovního nářadí a jejich následné opravy.

Zajišťujeme kontrolu dětských hřišť a sportovišť na základě Certifikátu (vydal Registrační a Certifikační orgán Hospodářské komory ČR a SOTKVO) . Roční (hlavní) kontrola musí být prováděna „oprávněnou osobou“, což vlastnictvím výše jmenovaného certifikátu také zajišťujeme. Nabízíme provozovatelům dětských hřišť, mateřským školám, základním školám, Městským úřadům, Magistrátům apod.

  • poradenskou činnost v oblasti dětských hřišť a sportovišť
  • výpomoc při uvádění hřišť do souladu s normami
  • zajištění provádění povinných ročních kontrol podle ČSN EN 1176
  • realizaci a instalaci nových zařízení dětských hřišť

Pro více informací nás kontaktujte »Jeřábnické práce za nejvýhodněší cenu v Praze a Středočeském kraji. Přebalovací pult pro miminka. Potřebujete stavební Jeřáby ?