> Uvodní stránka > Vybavení pro hasiče > matrace, žíněnky a doskočiště pro hasiče

Žíněnka 300x200x80 cm pod hasičské cvičné stěny:

Popis: Změkčující duchna ( žíněnka) pro hasiče pod cvičné, exteriérové stěny. V případě pádu hasiče (provádějící nacvik) ze cvičné stěny ochrání duchna proti zranění. Obal je z pogumovaného polyesteru a vnitřní náplň je pěna PUR. Při použití více duchen (žíněnek) doporučujeme přiobjednat spojovací (krycí) plachtu proti rozjíždění žíněnek. Pokud budou žíněnky trvale umístěny v exteriéru musí být žíněky zakryty lepenou plachtou proti dešti(není součástí dodávky).
Kategorie: Vybavení pro hasiče - matrace, žíněnky a doskočiště pro hasiče
Jednotka/y: ks
Cena: 28 335 bez DPH za ks
34 285 Kč s DPH za ks
1 107 € za ks
ks

Pronájem kopírek pro každou firmu. Katalické lampy pro domácnost. Potřebujete stavební Jeřáby ?