> Uvodní stránka > Vybavení tělocvičen > Volejbal > volejbalové sloupky

Volejbalové sloupky (ZN), prům.102 mm, s napinacím šroubem + pouzdra a víčka, (CERTIFIKÁT):

Popis: Souprava 2 ks ocelových sloupků (ZN) prům.102 mm, napínací mechanizmus - šroub s klikou + háčky a kolečka jsou součástí objímek, 2ks zemních pouzder AL + zinkované 2 víčka (mezikruží s víčkem do interiérové podlahy není součástí - nutno přiobjednat, inv.č.3132). Nastavení výšky objímek se zajišťuje pomocí utažení objímky. Velkou výhodou těchto sloupků je, že klika je s napínacím mechanismem spojena pevně, takže se klika neztrácí (zejména vhodné na veřejná prostranství). Sloupky jsou multifunkční a dají se používat na volejbal, rekreační badminton (musí být speciální síť), tenis nebo nohejbal. Sloupky jsou žárově zinkované, objímky včetně napínacího mechanismu, koleček a háčků jsou galvanicky zinkované . Použití do exteriéru i interiéru. Váha samostatných sloupků je 33 kg, váha objímek (5 ks) je cca 6 kg. Doporučujeme si k těmto sloupkům dokoupit ochranné kryty inv. č. 11 653. Sloupky jsou prověřeny renomovanou společností v oblasti certifikace a testování výrobků-TUV SUD Czech, s.r.o.
Kategorie: Vybavení tělocvičen - Volejbal - volejbalové sloupky
Jednotka/y: spr
Cena: 6 202 bez DPH za spr
7 504 Kč s DPH za spr
241 € za spr
spr

Veslařský trenažér zpevňuje zádové a břišní svaly a je účinný pro svaly nohou a hýždí. Originální Katalytické lampy. Gymnastické míče pro posilování i rehabilitaci.