> Uvodní stránka > Vybavení tělocvičen > Volejbal > volejbalové sloupky

Volejbalové sloupky (KOMAXIT) - interiér, prům.102 mm, vč. objímek + pouzdra a víčka, CERTIFIKÁT:

Popis: Souprava sloupků prům.102mm a objímky: napínací mechanizmus - 3x háček, 1x kolečko, 1 kolovrátek, povrchová úprava - vypalovací prášková barva - komaxit. K tomu dodávka obsahuje 2 ks zemních pouzder (AL), mezikruží do interiérové podlahy + víčka - zinkované. Použití sloupků je určeno pouze do interiéru. SOUPRAVA PRO VOLEJBAL JE PROVĚŘENA SPOLEČNOSTÍ ITC ZLÍN (Institut pro testování a certifikaci).
Kategorie: Vybavení tělocvičen - Volejbal - volejbalové sloupky
Jednotka/y: pár
Cena: 6 041 bez DPH za pár
7 310 Kč s DPH za pár
236 € za pár
pár

Doporučujeme produkty:

Síť volejbal SPORT, PP/3mm, s lankem (o délce 11,5 m), černá

Rozměr sítě 9,50x1,00m, polypropylén, oko 10 cm, horní páska - popruh PES, vhod...

Cena bez DPH: 871 Kč za ksCena s DPH: 1 054 Kč za ks

Designové květináče do interieru. Potřebujete stavební Jeřáby ? Horska kola prodej i servis.