> Uvodní stránka > Vybavení tělocvičen > Volejbal > volejbalové sloupky

Volejbalové sloupky (AL) prům. 102 mm, s napínacím šroubem + pouzdra a víčka (CERTIFIKÁT) :

Popis: Součástí soupravy jsou 2 ks AL sloupků prům.102 mm + napínací mechanismus ZN - šroub s klikou + háčky a kolečka jsou součástí objímek + 2ks zemních pouzder AL + 2 ks víčka ZN. Pokud bude volejbal instalován do interiéru - je nutno objednat víčka s mezikružím. Tyto 2 víčka jsou za příplatek 420,- Kč bez DPH. Nastavení výšky objímek se zajišťuje pomocí utažení objímky. Sloupky jsou multifunkční a lze je používat na volejbal, rekreační badminton, tenis nebo nohejbal. Sloupky jsou hlinikové, objímky včetně napínacího mechanismu, koleček a háčků jsou z lehkých ocelových profilů a jsou galvanicky zinkované. Váha celého kompletu - 23 kg. Doporučujeme si k těmto sloupkům dokoupit ochranné kryty - inv.č.11653. Sloupky jsou prověřeny renomovanou společností v oblasti certifikace a testování výrobků-TUV SUD Czech, s.r.o.
Kategorie: Vybavení tělocvičen - Volejbal - volejbalové sloupky
Jednotka/y: spr