> Uvodní stránka > Nohejbal

Nohejbalové sloupky do pouzder prům. 102 mm (ZN) s napínacím mechanismem + pouzdra a víčka, CERTIFIKÁT :

Popis: Souprava obsahuje - 2 ocelové sloupky povrchově ošetřené zinkováním ( použití v exteriéru a interiéru ) , napínací mechanismus uvnitř sloupku, klika, 2 zemní pouzdra, 2 víčka pouzder. Zemní pouzdra jsou hliníkové a víčka jsou zinkované a jsou součástí dodávky. Průměr sloupků je 102 mm, výška sloupku je 109 cm nad povrchem a kladka (kolečko) pro napnutí sítě je ve výšce 107 cm. Napinací klika je upevněna ke sloupku (nelze jednoduše odcizit) a lze ji uschovat uvnitř sloupku , vedle napinacího mechanismu. Váha sloupků je cca 15 kg. Sloupky lze použít i jako sloupky pro nohejbal přidáním vymezovacího kroužku (je součástí dodávky), který zvýší napinací kladku sloupku a háček lanka na druhém sloupku na výšku pro nohejbal - 110 cm. Takže tyto sloupky jsou multifunkční, které můžete použít na nohejbal i na tenis, podle toho , zda použijete distanční kroužek. Sloupky jsou prověřeny renomovanou společností v oblasti certifikace a testování výrobků-TUV SUD Czech, s.r.o.
Kategorie: Nohejbal
Jednotka/y: spr