> Uvodní stránka > Hokej, hokejbal, intercros, lakros > branky

Branka 1,80x1,20 m na street hokej nebo street soccer (ZN), CERTIFIKÁT:

Popis: Rozměr branky je 1,80 x 1,20 m a horní i dolní hloubka 0,70 m. Branka je celosvařená zinkovaná konstrukce, určená pro exteriérové hřiště. Tato branka je odolná proti zničení. Rám branky z profilu 80x80 mm a zadní konstrukce branky z profilu 40/40. Síť je nahrazena navařeným nezničitelným rámem z trubek. Pro ukotvení branky do povrchu hřiště jsou na zadním rámu navařeny 2 ks držáků. Branka je certifikovaná. Pozor!Branka musí být vždy zajištěna proti převracení! BRANKA JE PROVĚŘENA SPOLEČNOSTÍ ITC ZLÍN (Institut pro testování a certifikaci).
Kategorie: Hokej, hokejbal, intercros, lakros - branky
Jednotka/y: ks
Cena: 8 211 bez DPH za ks
9 935 Kč s DPH za ks
321 € za ks

jihoamerické léčivé byliny pro všechny. Drink patrol ALKOHOL testování. Olej do aromalampy .